milujte svych 50

Blog pro ženy přes 50 let

Domácí finance pod kontrolou

Domácí finance pod kontrolou

Máte přehled o tom, kam jdou peníze ve vašem domácím rozpočtu? Zkuste některou z těchto aplikací. Jednoduše a přehledně uvidíte, kam se vaše finance kutálejí.

Debito

Aplikace Debito je na trhu přibližně dva roky a za tu dobu si získala mnoho příznivců. Umí spravovat nejen vaše výdaje, příjmy rozpočty a vše co se týká financí, ale také udrží pořádek ve vašich dokumentech, dokladech nebo smlouvách.

S aplikací Debito už se nemusíte bát, že zapomene prodloužit řidičák nebo pas. Hlídá za vás vše, co jí dovolíte. Včetně pravidelných splátek nebo změn výše plateb.


Wallet

Tato aplikace pro správu financí je také kompletně v češtině. Můžete si zde zapisovat své příjmy a výdaje a řadit je do jednotlivých kategorií. Tak budtete mít stále přehled, kam od vás peníze nejvíce odcházejí. Kategorií je zde opravdu, mnoho.

Do přehledu můžete zadat také pravidelné platby a mít tak přehled, kolik finančních prostředků ještě budete v daném období potřebovat.


Spendee

A do třetice je tady aplikace Spendee.Opět počin českých vývojářů. Můžete i zde manuálně evidovat své hotovostní transakce. Navíc zde můžete vytvořit více peněženek, ze kterých utrácíte a do každé z nich je možné povolit přístup členům vaší rodiny. Přehledné grafy vám ukáží, jak si vedete.


Jestli se vám článek líbil, dejte mi o tom vědět nebo sdílejte.
  •  
  •  
  •   
  •   

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *